RODZINNIE

Pan Tadeusz to miejsce przyjazne rodzinom, a rodzinny posiłek to znakomita okazja, by wspólnie spędzić czas. Dla naszych gości i wszystkich tych, którzy mają ochotę zjeść obiad lub kolację w domowej atmosferze przygotowaliśmy specjalną ofertę - menu dla dzieci, zestawy rodzinne, możliwość indywidualnego komponowania potraw.

ZAPRASZAMY
SPOTKANIA

U Pana Tadeusza spotkania z przyjaciółmi, ukochanymi, ale także biznesowe lunche będą wyjątkowe. Kameralne wnętrze i przyjazna atmosfera sprawią, że każde spotkanie będzie niezapomniane. U nas znajdziesz ciszę, spokój, komfort i miłą atmosferę... a przede wszystkim pyszną domową kuchnię oraz wiele atrakcji, które przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających Gościach.

ZAPRASZAMY
OKOLICZNOŚCIOWE

Wydarzenia i przyjęcia okolicznościowe zasługują na wyjątkową oprawę, Dbamy o najlepszą aranżację, pyszne jedzenie i profesjonalną obsługę.
Pan Tadeusz jest miejscem wyjątkowym. Oczaruje niepowtarzalną aurą i oprawą urodzin, chrzcin, komunii i innych uroczystych okazji, z których pozostaną same przyjemne wspomnienia. 
Pan Tadeusz to najlepszy wybór!

ZAPRASZAMY

Czas na kawę!

Nie zaczynasz dnia bez kawy? Świetnie trafiłeś! W kawiarni Pan Tadeusz znamy się na kawie i potrafimy ją przygotować tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników małej i dużej czarnej. Espresso, Latte, Mocca, Americana parzymy z najlepszych gatunków kawy. Zapraszamy więc na pyszną i aromatyczną kawę na rozbudzenie z weekendowego lenistwa, ale poprawienie humoru. Do kawy proponujemy wybór słodkości - ciast, ciasteczek, torów, deserów lub lodów, które specjalnie dla naszych Gości przygotowuje usytuowana w naszym siostrzanym pensjonacie cukiernia Telimena.